MÖBLER / Bord / Skrivbord 10649549
nr 1064 9549
Skrivbord
bemålad, 1890-tal, längd: 115 cm, djup: 55 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 18:13:16
100 kr
150 kr