MÖBLER / Bord / Skrivbord 10649549

nr 1064 9549

Skrivbord

bemålad, 1890-tal, längd: 115 cm, djup: 55 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 oktober 2016
kl 18:13:16